SPOŁECZNOŚĆ
 kalendarz
ZIARNICA
 Co to za choroba?
  etiologia
  objawy
  rozpoznanie
  klasyfikacja
  historia ZZ

 Jak nas leczą?
  chemioterapia
   abvd
   mopp
  immunoterapia
  radioterapia
  chirurgia
  przeszczep szpiku

 Warto wiedzieć
  afereza
  przeszczep
  cytostatyki
  kontrola
  półpasiec
  USG

 Skutki leczenia
  włosy
  skóra
  pamięć
  płodność
  psychika
  pełna lista

FORUM
wyciąg z netykiety
 ogólne
 czy mam ziarnicę?
 chemioterapia
 radioterapia
 przeszczep
 kulinarnie
 hyde park
wyszukaj na forum
 
najczęściej szukane frazy

OPOWIADANIA
 bez happy endu?
 radioterapia
 nasza ZZ
 pamiętnik Heli
 historia - Anetka
 historia - Baldi
 historia - Binka
 historia - Carinka
 historia - Dzidka
 historia - Tomaszek
 historia - Volcano
 anegdoty

AKTYWNE SONDY
historia sond

Z POLA WALKI
Lista blogów

GALERIE
 ozdrowieńcy
 trzy twarze
 łyso Ci?

Frubelek171

WASZE WPISY
 komentarze stron
 księga gości

RÓŻNOŚCI
 archiwum
 tu jesteśmy
 geolokalizacja
 strony użytkowników

LICZNIK
 on-line: 1
gości: 1
użytkowników: 0

dzisiaj: 8
ogółem: 8810405
licznik od: 09.02.2006

TWOJE KONTO
zapomniałem hasła
login:
hasło:

pamiętaj mnie

NIE MASZ KONTA?
załóż sobie
po co mi konto?

zarejestrowanych: 1492

REKLAMA :)

-- OGÓLNE - CHEMIOTERAPIA - RADIOTERAPIA - PRZESZCZEP - HYDE PARK --
: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :

- wątki z ostatniego tygodnia - BEZ ODPOWIEDZI -
+ nowe podforum: KULINARNIE +


postówmodyfikacja
wielonawrotowość
22012-11-24 00:05
autor: Karina28, dodał 2012-11-14 12:22komentuj

Hej ziarniaki.
To kolejny watek z cyklu "czy tez ktos tak mial?". Mam trzeci nawrot, czyli to juz moje czwarte podejscie do leczenie. Mialam kilka schematow chemioterapii i radioterapii. Teraz mam miec 2xMiniBEAM a potem BEAM i auto przeszczep. W sumie po kazdym leczeniu mialam remisje, ktora utrzymywala sie okolo 2-miesiecy, najdluzsza 1.5 roku. Za kazdym razem wraca mi tylko guz w srodpiersiu. Tym razem guz nie jest duzy, okolo 0.5 cm, SUV 4,8. Cholera mnie juz strzela, ze za kazdym razem historia sie powtarza. Dodam, ze nie mam typowych objawow zz. Czy mial ktos podobnie? Po jakim czasie udalo wam sie uzyskac dlugotrwala remisje?
Pozdrawim :)

autor: Tomaszek, dodał 2012-11-14 18:35komentuj

> O 12:22, dnia 2012-11-14 Karina28 napisał(-a):
> Hej ziarniaki.
> To kolejny watek z cyklu "czy tez ktos tak mial?". Mam trzeci nawrot, czyli to juz moje czwarte podejscie do leczenie. Mialam kilka schematow chemioterapii i radioterapii. Teraz mam miec 2xMiniBEAM a potem BEAM i auto przeszczep. W sumie po kazdym leczeniu mialam remisje, ktora utrzymywala sie okolo 2-miesiecy, najdluzsza 1.5 roku. Za kazdym razem wraca mi tylko guz w srodpiersiu. Tym razem guz nie jest duzy, okolo 0.5 cm, SUV 4,8. Cholera mnie juz strzela, ze za kazdym razem historia sie powtarza. Dodam, ze nie mam typowych objawow zz. Czy mial ktos podobnie? Po jakim czasie udalo wam sie uzyskac dlugotrwala remisje?
> Pozdrawim :)

Ja miałem 3 nawroty 1szy po 3 latach a następne tak po około pół roku remisji od każdego zakończenia leczenia, potem BEAM i autoprzeszczep

+0

autor: evelek, dodał 2012-11-24 00:05komentuj

> O 18:35, dnia 2012-11-14 Tomaszek napisał(-a):
> > O 12:22, dnia 2012-11-14 Karina28 napisał(-a):
> > Hej ziarniaki.
> > To kolejny watek z cyklu "czy tez ktos tak mial?". Mam trzeci nawrot, czyli to juz moje czwarte podejscie do leczenie. Mialam kilka schematow chemioterapii i radioterapii. Teraz mam miec 2xMiniBEAM a potem BEAM i auto przeszczep. W sumie po kazdym leczeniu mialam remisje, ktora utrzymywala sie okolo 2-miesiecy, najdluzsza 1.5 roku. Za kazdym razem wraca mi tylko guz w srodpiersiu. Tym razem guz nie jest duzy, okolo 0.5 cm, SUV 4,8. Cholera mnie juz strzela, ze za kazdym razem historia sie powtarza. Dodam, ze nie mam typowych objawow zz. Czy mial ktos podobnie? Po jakim czasie udalo wam sie uzyskac dlugotrwala remisje?
> > Pozdrawim :)


u mnie jest dokladnie ta sama historia, po przeszczepie równiez nawrót, zastosowali radio i czekam na rezultaty, dreczą mnie te same dylematy.
>
> Ja miałem 3 nawroty 1szy po 3 latach a następne tak po około pół roku remisji od każdego zakończenia leczenia, potem BEAM i autoprzeszczep

+0Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym.
Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj.

: (c) 2000-2019 www.ziarnica.pl :: polityka prywatności :: POMOC :: darowizna :: od autora :: statystyka strony :
: copyright - prawa autorskie zastrzeżone :